Vítejte na stránkách naší svatby

Ahojky, připravili jsme pro Vás tuto webovou prezentaci k naší svatbě, která se bude konat 10. července 2021 v Park Hotelu Prachárna v Olomouci. Naleznete zde všechny důležité informace, které by Vás mohly zajímat a po svatbě zde na této stránce plánujeme sdílet fotky a video.

Dotazník

Rádi bychom poprosili hosty o vyplnění krátkého dotazníku, kde mohou potvrdit svou účast, a také vyplnit doplňující otázky k občerstvení a ubytování. Děkujeme.

Ubytování

V případě zájmu je pro přespolní možnost ubytování přímo v areálu hotelu.

Děti

Děti jsou na naší svatbě velmi vítané. Budou pro ně připraveny hry a dětský koutek.

Svozy a rozvozy

Pokud budete potřebovat svoz na místo svatby, informujte nás prosím alespoň pár dní předem. Rozvoz ve svatební večer pro Vás máme v případě zájmu připravený, ale budeme rádi, pokud s námi zůstanete na hotelu do dalšího dne.

Informace pro svatebčanky

Ve svatební den bude k dispozici vizážistka a pravděpodobně i kadeřnice. Pokud budete mít zájem o její služby, tak prosím informujte nevěstu alespoň 3 týdny předem.

Místo a doprava

Místo svatby bude v areálu Park Hotel Prachárna v Olomouci. Areál se nachází na západním okraji Olomouce. Parkování je vyhrazeno přímo v areálu hotelu. Obřad se uskuteční v areálu hotelu, proto nebude potřeba nikam přejíždět auty.

Dresscode

Velmi nám záleží na celkové atmosféře svatby a barevném sladění. Budeme moc rádi, pokus se inspirujete našimi barevnými kombinacemi. Svatbu ladíme do tmavě modré a starorůžové se zlatými doplňky. Pány prosíme o bílé košile.

Děkujeme.

Koronavirus

Prosíme všechny hosty, aby si před příjezdem udělali antigenní test. Testy jsou nyní už všude dostupné a cenově nenákladné. Děkujeme za pochopení.

Svatební dary

Pokud byste nás chtěli poctít svatebním darem, budeme potěšeni za finanční příspěvek, který bude z praktických důvodů vhodnější, než věcné dary, jelikož se plánujeme brzy přesunout z Prahy do Olomouce.

Příjezd hostů

Prosíme o příjezd do 11:00

Obřad

12:00

Obřad proběhne v areálu – u rybníka.

Hromadné focení

Proběhne ihned po obřadu, abychom na Vás měli hezkou památku.

Svatební oběd

Odpolední pauza a focení

Krájení svatebního dortu

První tanec

Raut

Novomanželské hry

Párty a zábava

Nebojte se to pořádně rozjet na parketu, aby měla nevěsta s kým tančit a ženich na co se dívat. Čím déle s námi tento den budete, tím větší nám uděláte radost.