Konference Vizkon 2018

Dostala jsem skvělou příležitost zúčastnit se a přednášet na druhém ročníku největší konference o vizualizacích v ČR. Tou je právě Vizkon. V mé přednášce jsem se zaměřovala na témata výuky vizualizace a modelování na školách. Nechtěla jsem mluvit pouze za sebe, ale za všechny studenty architektury a proto jsem si připravila dotazník, který se dostal až ke 120 studentům z několika vysokých škol zaměřených na architekturu. Mé zkušenosti jsou totiž pouze z ČVUT FSv, a proto jsem ráda, že se mi podařilo zjistit, jak je to i na jiných školách.

Otázky a celkový průzkum se orientoval především na to, kdy se studenti vizualizace a modelování začali učit, zda jsou spokojeni se svojí dosavadní úrovní a kde se tyto dovednosti učí. Dotazník je stále možné vyplňovat a pokud máte k tématu co říct, budu moc ráda za vaše připomínky, jelikož mě téma vzdělávání a tvorba vizualizací dlouhodobě zajímá a ráda bych se mu věnovala trochu více. Zde můžete vidět výsledky průzkumu k listopadu 2018. 

Na konferenci vystupovali také skvělí tvůrci jako například David Dražil, Dalibor Dzurilla za Visuin nebo třeba Jakub Komrska.

Chcete posílat aktuality z mé tvorby?

Jak často? zhruba 1x za 1-2 měsíce

Co Vám budu zasílat?

  • Přehled nových videí z kanálu Let’s be architects

  • Nové články a projekty z tohoto webu

  • A jako bonus vždy tipy na zajímavé akce a události z architektury a interiérového designu

Odebírat komentáře
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x